Hoera, het is Boekenweek!

Wist je dat de Boekenweek dit jaar voor de 90e keer wordt gevierd? Dat betekent al 90 jaar vol mooie verhalen en avonturen! Lezen is niet alleen superleuk, maar ook héél belangrijk. Het helpt je om beter te begrijpen wat je op school leert, om nieuwe woorden te ontdekken en om je fantasie te gebruiken.

Als ergotherapeuten weten wij hoe belangrijk lezen is voor je concentratie en je fijne motoriek (zoals het omslaan van bladzijden) Daarom dagen wij jou uit met leuke leesoefeningen.

Doe jij ook mee?
Probeer zoveel mogelijk van deze leesuitdagingen te doen:
✅ Lees een boek terwijl je op één been staat
✅ Laat iemand een gek stemmetje doen bij het voorlezen
✅ Lees onder een deken met een zaklamp

✅ Lees om de beurt ieder een bladzijde hardop voor
✅ Kies een boek met de eerste letter van je naam

Kom je langs in de praktijk? Dan vertellen we je graag nog meer over hoe lezen helpt bij school en je dagelijkse vaardigheden.

Veel leesplezier! 🎉

contact

Vragen? stuur ons gerust een bericht

Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Stuur ons dan gerust een email of neem contact op via het formulier.

info@ergotherapiedeoplossing.nl 0413 712 012
Aanmelden? Zo gebeurt!

Uw kind aanmelden voor ergotherapie?

Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×